Úvod

27.07.2016 20:45
Valachbajk nezahálí - naopak za poslední dva víkendy jsme si dali bikemaraton, běh, crosscountry, duatlon a dva triatlony. V sobotu 16.7. začala Lucka Javorová triatlonem v Morkovicích, kde ovládla svou kategorii. V Kunovicích u Valmezu se ve stejný den konal Kunovický miniduatlon, kde Martin Hečko obsadil celkové třetí místo a ve své kategorii zvítězil, Dan Kögler byl celkově sedmý a druhý v kateg. Duo Zbranků vytvořilo štafetu, kde nejprve Vašek rozběhl úvodních 5km, poté Zdeňa ujel 16km terénem a pak ještě znovu Vašek napálil zbývajících 1,5km běhu a mohli se tak radovat z druhého místa. Soutěž družstev jasně ovládl Valachbajk team, ve složení Martin, Dan a hostující Rudy Janoš. Ještě ten den večer si po duatlonu šel Dan zaběhat na Rusavu na 13km Night Trail Run. Ve tmě s čelovkou, za deště a mlhy doběhl na celkovém 6.místě a ve své kategorii první. V neděli se vydal Tom Frýdl do Pece pod Sněžkou na Český pohár v MTB XCO, kde na velice těžké trati bral 7.místro v kategorii...
16.07.2016 15:04
 Tomáš Minařík - 11 dnů 19 hodin 12 minut !!!
25.06.2016 22:22
Letos se na start kultovního závodu postavilo pět odvážných. Radim Pavlík jako jediný zdolal extrémně náročného Obra v čase 11:45:47. Ostatní jeli klasiku v novém kabátě, ale dokončit se podařilo pouze Danovi Köglerovi v čase 6:43:17, který ve své kategorii bral 7.místo. Miru Janotu, Boba Polanského a Zdeňu Zbranka potkaly krize, ať už z náročné tratě, či šíleného vedra. Není se čemu divit, zdraví je přednější. I tak všechna čest za odvahu a snad příště opět na startu. A jak závod zhodnotili všichni zúčastnění? Radim: „Letos jsem to jel po šestnácté třináctkrát klasiku a obra potřetí ale poprvní naslepo neznal jsem vůbec nové úseky a tak jsem byl nesvůj nicméně jel jsem svoje tempo pravidelně jedl a pil a snažil se nevnímat horko technika šlapala a já jen drobné křeče to jsem měl za sebou dvakrát Kelčák a chystal se do neznáma naštěstí bylo s kým šlapat tak to šlo další sílu dodala Míša na občerstvovačce na Semetíně a když jsem zavítal do již známých končin tak to šlo rázem samo z...
29.05.2016 23:25
28. 5. 2016 naši členové zanechali výraznou stopu na Festivalovém půlmaratonu ve Zlíně. Martin Hečko doběhl půlmaraton na výborném 7. místě celkově a vyhrál kategorii 20-29 let! Václav Zbranek 114/44 Bob Polanský 193/10, Na start čtvrtmaratonu se postavil Daniel Kögler a vedl si výborně - vyhrál v kategorii i celkově. A také se proběhla naše mládež pod dohledem Boba. Gratulujeme všem za předvedené výkony! Výsledky:http://championchip.cz/akce/2016052810 http://www.zlinskynocnik.cz/…/zlinem-vcera-probehl-prvni-m…/
Záznamy: 13 - 16 ze 124